Predmetna nastava
Priloženi dokumenti:
Predmetna nastava 2016. 2017..pdf

MJUZIKL "NA PUTU DO ZVIJEZDA"
28.travnja 2017. učenici viših razreda i školski zbor izveli su mjuzikl "Na putu do zvijezda"  rađenom prema filmu "Pitch Perfect". Radnja mjuzikla prati dvije glazbene skupine, Barden Bellas i Treblemakerse, u njihovom međusobnom natjecanju u pjevanju i plesu do finala natjecanja. Učenici su pokazali veliki napredak u radu tijekom školske godine te svoje pjevačke, plesne i glumačke talente.

Voditeljice: Zrinka Mihovilović Krajina, prof.glazbene kulture i mr. Ines Stanišak Pilatuš, dipl.učiteljica

Glumci: Nera Krnetić, Lorena Marić, Elena Brnić, Roberto Piljek, Vladimir Ignac Vešligaj, Dorian Ložnjak, Zrinka Šimunović, Danica Đidara, Filip Bodalec, Filip Šljivarić

Pjevači: Nera Krnetić, Elena Brnić, Zrinka Šimunović, Danica Đidara, Franka Esih, Matija Miletić, školski zbor

Plesači: Livija Puškar, Roberta Prpić, Katarina Vladić, Ana Čanaki, Nera Krnetić, Maria Krnetić, Rina Krnetić, Lea Martinović, Elena Brnić, Lorena Marić, Roberto Piljek, Mia Nikolić, Ivan Brezec, Vladimir Ignac Vešligaj, Mila Čuvalo, Lara Petrović, Dina Deak, Antonio Belas, Anja Cibula, Korina Cvitić, Filip Šljivarić, Filip Bodalec, Ena- Marija Krajnik

Pogledajte isječke mjuzikla koje smo odabrali za vas:

ZAHVALA
Zahvaljujemo tvrtci Span d.o.o. Zagreb na tehničkoj podršci u realizaciji svečanog programa povodom Dana škole.

Matematički satovi

Učenici sedmih razreda su, pod projektom Mnogokuti, koji je realiziran na satovima Matematike i Likovne kulture konstruirali i oslikavali mnogokute.

Izradili smo i matematičke satove. smiley

Satovi pokazuju vrijeme u tri grada: Zagreb, Lisabon i Santiago de Chile.

Voditelji projekta: Borivoj Kolar, nastavnik likovne kulture i Mara Badurina, prof. matematike

Države svijeta - radionica povodom Dana škole

U petak, 28. travnja, učenici 6. razreda su, pod vodsvom profesorice Ilone Mirt, sudjelovali u radionici Države  svijeta. Radionica je bila organizirana u obliku kviza znanja u kojem su sudjelovali učenici podijeljeni u dvije skupine. Postavljena su pitanja bila vezana za poznavanje država kontinenata Azije, Afrike i Amerike.

Mjerne jedinice - rad na interaktivnoj ploči

Povodom Dana škole, održana je radionica "Mjerne jedinice - rad na interaktivnoj ploči" kroz koju su učenici 5., 7. i 8. razreda upotpunili i na kvizu praktično pokazali svoja znanja matematike i fizike. Učenici su u manjim grupama rješavali zadatke i probleme postavljene u kvizu, a zatim se zajedničkim dogovorom timova odgovaralo na pitanja. Nakon kviza učenici su se, kroz vlastite primjere, podsjetili primjera pretvaranja mjernih jedinica u svakodnevnom životu.
Pohvala učenicima, koji su odgovorno i koncentrirano rješavali postavljene zadatke.

Voditelj radionice: Manda Crnković, prof. matematike i fizike

« Srpanj 2022 »